TOP 3 bukmacherów dla fanów sportów walki

Lubisz oglądać jak faceci (a rzadziej kobiety) się biją? Obecnie można zaobserwować coraz większe zainteresowanie sportami walki. Gdzie można je zaś typować? Bo w Twoim przypadku jest tak, że lubisz nie tylko oglądać te sporty, lecz również przewidywać finalne rozstrzygnięcia? Super składa się, że jesteś tutaj z nami. Poniżej przedstawiamy bowiem trzech bukmacherów online, w których warto założyć konta. Właśnie pod względem możliwości typowania sportów walki…

Gdzie obstawiać KSW oraz UFC?

Jaka jest najpopularniejsza federacja zajmująca się sportami walki na terenie Polski? To KSW. Organizacja prowadzona na co dzień przez Martina Lewandowskiego oraz Macieja Kawulskiego „rozbiła bank”. Początki były trudne. Musiało minąć trochę czasu, by ludzie pokochali ten sport. Można powiedzieć, że punktem przełomowym była walka Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Najmanem. Wtedy bukmacherzy w Polsce mieli pełne ręce roboty. Walka okazała się bowiem prawdziwym hitem. Nie brakowało ludzi, którzy posyłali kupony itd. Od tamtego momentu zrobiło się bardzo głośno o KSW. Jeśli chodzi o najsłynniejsze federacje na świecie, to tutaj niekwestionowanym liderem jest zaś UFC. To właśnie tam biją się najlepsi zawodnicy oraz zawodniczki. Gdzie można typować walki w ramach KSW oraz UFC? Jeśli interesuje Cię taka opcja, to warto zdecydować się przede wszystkim na STS. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje rozmaite zakłady podstawowe oraz dodatkowe na wydarzenia tego typu. Już teraz można obstawiać pierwsze opcje na KSW 74. Gala odbędzie się zaś 10 września 2022 roku.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

W jakim podmiocie hazardowym są kursy na Fame MMA?

Na początku opisaliśmy najlepsze federacje stricte sportowe, jeśli chodzi o świat i Polskę. Wiesz już, że walki w ramach UFC oraz KSW możesz obstawiać np. w STS. Teraz przechodzimy do organizacji freakowych. W ostatnich latach są one coraz popularniejsze. Szczególnie chodzi tutaj o Fame MMA. To największa federacja freak fightowa w Europie. Za nami 14 gal. Jutro odbędzie się 15. takie wydarzenie. W Fame MMA walczą przede wszystkim osoby, które są znane z obecności w mediach społecznościowych itp. Gdzie można obstawiać zaś np. pojedynki słynnych youtuberów? Jacy bukmacherzy online przyjmują zakłady na Fame MMA? Niestety, opcji tutaj nie ma zbyt dużo. W końcu jedynym bukmacherem sponsorującym Fame MMA jest Betclic (jeśli chodzi o tę branżę). Jak zatem chcesz obstawiać walki na Fame MMA 15, to trzeba posiadać konto u tego operatora hazardowego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Gdzie obstawiać High League oraz Prime Show MMA?

A może interesują Cię inne federacje freak fightowe? Warto zaznaczyć, że coraz więcej fanów ma High League. Na trzecim miejscu, jeśli chodzi o popularność, znajduje się zaś Prime Show MMA. Tutaj sytuacja wygląda podobnie, jak w przypadku Fame MMA. Czyli możesz obstawiać zakłady podstawowe oraz dodatkowe wyłącznie w jednym bukmacherze. Jeśli chodzi o te federacje, to jest to Fortuna. Za kilkanaście dni odbędzie się zaś m.in. kolejna edycja High League. W jednej z walk Artur Szpilka zmierzy się z Denisem Załęckim. Jest duże prawdopodobieństwo, że ta walka będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem. Jeśli chcesz ją obstawić, to trzeba posiadać konto w Fortunie.