Betclic jest firmą, która swoją działalność na świecie rozpoczęła w 2005 roku, jednak do Polski trafiła dopiero trzynaście lat później. Działa legalnie, na mocy licencji Ministerstwa Finansów, obejmującej zakłady drogą Internetową. Głównym elementem oferty firmy, choć ta jest szeroka i obejmuje zasięgiem wiele różnych dyscyplin sportowych, jest piłka nożna, a sam bukmacher w dobry sposób podchodzi do prezentowania swoich usług nowym użytkownikom. Wszystko przedstawia w sposób przejrzysty, zarówno za sprawą czytelnego interfejsu, jak i transparentności oferty, również tej promocyjnej. Co powinniśmy wiedzieć będąc nowicjuszami w branży bukmacherskiej, a chcąc rozpocząć obstawianie piłki nożnej? Na jakie promocje powinniśmy zwrócić uwagę, a czego raczej unikać?

betclic polska piłka nożna
Jak obstawiać mecze piłki nożnej w Betclic Polska?

Obstawianie piłki nożnej w Betclic – co powinniśmy robić?

Jeżeli mamy pierwszą styczność z obstawianiem piłki nożnej, czy to w Betclic, czy w ogóle, powinniśmy podejść do tego ostrożnie, a rozpocząć od przejrzenia głównej oferty bukmachera, zorientowania się w kwestiach technicznych oraz oczywiście rejestracji, weryfikacji konta i wpłaceniu na nie środków na grę. Biorąc pod uwagę samo obstawianie, zwróćmy uwagę na to, by:

  • zdecydować się na jeden rodzaj rozgrywek – piłka nożna jest dyscypliną, w obrębie której znajdziemy mnóstwo rozgrywek – nie sposób jest obstawiać każdych; dlatego też najlepiej wybrać ligę, która nas najbardziej interesuje (mogą to być też turnieje reprezentacyjne czy klubowe) i to na niej się skupić – wtedy wymaganą do sukcesywnego obstawiania wiedzę zdobędziemy w łatwiejszy sposób i umiejętnie ją wykorzystamy;
  • poddawać analizie każdą z drużyn – podchodząc do spotkania musimy znać wszystkie „za” przemawiające za wynikiem, na który chcemy postawić; koniecznie sprawdźmy formę drużyn, kontuzje, historyczne wyniki, najlepszych zawodników – nie bójmy się porównywać, bo na tym to wszystko polega;
  • zwracać uwagę na kursy bukmachera – bukmacher często sugeruje, która drużyna może mieć większe szanse na wygraną, przyznając jej niższy kurs (pozwala mniej wygrać, bo wie, że dany zespół ma na to większe szanse); wykorzystujmy to na swoją korzyść.
nowy bonus w sts bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czego unikać w początkowych fazach obstawiania piłki nożnej?

Istnieje kilka rzeczy, na które musimy uważać w naszych początkowych fazach typowania spotkań w zakresie piłki nożnej. Zakłady bukmacherskie tylko czekają na nasz błąd, ponieważ obstawianie piłki nożnej dla początkujących graczy wydaje sie bardzo proste. Dbajmy o to, by unikać:

  • złego zarządzania budżetem – to, że dokonaliśmy początkowej wpłaty w wysokości 1000 złotych nie oznacza, że powinniśmy ją przeznaczyć na kilka zakładów – możemy ją rozdysponować w znacznie lepszy sposób, a typując więcej spotkań i rozkładając to w czasie jesteśmy w stanie nauczyć się znacznie więcej; tyczy się to każdej kwoty – nie możemy stawiać wszystkiego na jedną kartę;
  • poddawania się emocjom – często jest tak, że sercem bardziej jesteśmy z jedną, niż z drugą drużyną; w obstawianiu liczy się jednak statystyka i analiza, a nie wiara – przynajmniej jeśli chcemy obstawiać sukcesywnie;
  • stawiania na kupony AKO – kupony akumulacyjne (AKO) to takie, w obrębie których znajduje się kilka różnych zdarzeń; kuszą wysokimi wygranymi, jednak są bardziej ryzykowne – aby kupon był wygrany, zwycięskie muszą być wszystkie spotkania zawarte w jego ramach; dlatego też wiąże się z większym ryzykiem, które na samym początku typowania jest po prostu niewskazane.
sts betgames bez depozytu 2020
Betgames STS – poker online legalnie bez depozytu

Bonusy na piłkę nożną w Betclic

Głównym bonusem dawanym przez firmę Betclic jest ten powitalny – w jego ramach pozyskujemy bezpieczny zakład do 550 złotych, co aplikuje się do pierwszego kuponu zakupionego przez nas. Oznacza to, że jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci jego wartość w środkach bonusowych (koniecznych do obrotu celem przeniesienia ich na nasze konto główne). Jest to dość nietypowe rozwiązanie w czasach, w których zdecydowana większość operatorów bukmacherskich bonus powitalny uzależnia od pierwszej wpłaty (zazwyczaj po prostu ją podwajając).

Bonus powitalny to nie jedyna promocja, na którą można liczyć w ramach Betclic. Firma regularnie organizuje inne akcje, z których regularnie pojawiającą się jest Liga Betclic, nagradzająca regularną grę i każdego tygodnia przyznająca za nią stale wzrastający bonus pieniężny.