Zwykle wygrywanie u bukmachera jest obkupione godzinami analizy sportowej, na dodatek trzeba się na sporcie znać, aby cokolwiek wygrać. Dlatego też, aby nieco ułatwić ci obstawianie zakładów bukmacherskich – dzisiaj przedstawimy ci ten poradnik!

Najlepsze sposoby na to – aby grać u bukmachera online!

Obstawiaj tylko jedną dyscyplinę sportową

Gdy stawiasz kilka różnych zakładów na różne sporty, ryzykujesz większą przegraną. Nie jest to zbyt mądre podejście, ponieważ lepiej jest obstawiać tylko jeden sport naraz. Oczywiście nie każdemu taka sytuacja się podoba, jednakże to jedyny sposób na to, aby ograć bukmachera. Pamiętaj jednak, że bukmacher to nie tylko osoba, która obstawia, ale także wielu ekspertów, którzy są gotowi do tego, aby znaleźć nawet najmniejszy szczegół, który może być istotny dla wyniku podczas przygotowywania zakładu. Dlatego też najlepiej jest stawiać tylko jeden typ na raz, bo wtedy jest czas na przeanalizowanie wszystkiego i spokojnie postawienie zakładu.

nowy bonus w sts bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie graj za pieniądze z domowego budżetu

W grach bukmacherskich brak stałego budżetu na zakłady jest poważnym błędem. Oczywiście w oczach osoby, która gra raz w miesiącu, jest to bez znaczenia. Z drugiej jednak strony warto wspomnieć, że zakłady sportowe są bardzo uzależniające, więc wydawanie pieniędzy z rodzinnego budżetu na zakłady może stać się problemem. Dlatego najlepiej ustawić budżet – na przykład 4% swojego miesięcznego dochodu. Ta kwota nie zaszkodzi twojej sytuacji finansowej i możesz się dzięki niej dobrze bawić. Pamiętaj, że jeśli wyczerpałeś cały budżet, przed postawieniem zakładu najlepiej zaczekać do następnego miesiąca.

Prowadź statystyki

Każdy dobry gracz zakładów bukmacherskich prowadzi statystyki dotyczące obstawiania zakładów. Dlatego też jeśli chcesz ułatwić sobie obstawianie – najlepiej będzie, jeśli ty również zaczniesz prowadzić statystyki odnośnie swoich typów. Skup się głównie na tych zakładach, które nie udało ci się wygrać – postaraj się dowiedzieć, co poszło nie tak – w ten sposób będziesz się uczyć na swoich błędach i nie będziesz popełniać ich w przyszłości. Pamiętaj jednak o tym, aby nie przesadzić – ponieważ czasami wszystko mogłeś zrobić dobrze, ale problemem był ślepy los.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie zakładaj, że zaczniesz utrzymywać się z bukmacherki

Takie myślenie wprowadzi do twojego życia wyjątkowo niską stabilność – a to nie jest nic dobrego, jeśli chcesz mieć normalną rodzinę oraz swój własny dom. Osoby, które często wygrywają u bukmacherów, mają spore doświadczenie, nie wspominając o tym, że połowę swojego czasu spędzają na analizie. Musisz wziąć pod uwagę to, że legalny bukmacher zrobi wszystko, aby nie pozwolić ci wygrać – ponieważ tylko najlepsi ludzie mogą chociaż pomyśleć o wygranej. Dlatego lepiej jest traktować obstawianie zakładów bukmacherskich jako zabawę, niż jako realny sposób na to, aby wygrywać i zarabiać pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.