Najlepsi Polscy bukmacherzy

Jakie adresy firm bukmacherskich są obecnie najczęściej używane? Dużo osób zastanawia się nad tym, ponieważ nie wiedzą, gdzie się za moment zarejestrują. Jeśli masz jakieś wątpliwości w tym temacie, ponieważ nie przekonują Cię rankingi bukmacherskie, to warto dokładnie przeczytać poniższy wpis.

STS

Na jakie firmy bukmacherskie na pewno warto postawić na tej konkretnej płaszczyźnie? Musisz zwrócić uwagę na STS. Czym cechuje się ta firma hazardowa? Jest ona bardzo doświadczona. W końcu została założona w 1997 roku. W tym momencie STS działa nie tylko w Polsce. Wszak od pewnego czasu ta firma z powodzeniem oferuje zakłady także poza naszym krajem. Co ludzi przekonuje do STS? To kilka aspektów. Na pewno jest to dobry bonus powitalny. Jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy? Obecnie możesz zainkasować nawet 100% do 1200 PLN. Jeśli zatem dokonasz takiego depozytu, to będziesz mieć na koncie dwa razy tyle, czyli 2400 PLN. To już zaś całkiem pokaźna suma na grę. STS to także wiele ofert dla stałych Klientów. O to zatem nie trzeba się martwić. Czym jeszcze cechuje się ta firma bukmacherska? To na pewno wiele zakładów, które mogą być typowane. Możesz między innymi grać rozmaite sporty. I to nie tylko te, które są określane jako zdecydowanie najpopularniejsze. Chodzi zaś o takie dyscypliny, jak piłka nożna, skoki narciarskie, siatkówka itp.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Fortuna

Co jeszcze można śmiało wybrać? W gronie rekomendowanych firm bukmacherskich na pewno jest Fortuna. Ogólnie jej walory są bardzo zbliżone do cech posiadanych przez STS. Wyjaśnijmy jednak wszystko po kolei. Fortunie nie brakuje doświadczenia. W końcu ta właśnie firma hazardowa powstała w 1996 roku. Poza tym ten podmiot hazardowy ma bardzo dobre recenzje. Ze strony osób, które mają tam w tym momencie konto. Czym jeszcze cechuje się ten właśnie bukmacher? Tutaj także Klienci nie mogą narzekać na to, że nie ma na przykład hojnego bonusu na start. W końcu możesz zainkasować zakład bez ryzyka do kwoty 600 PLN. Jeśli przegrasz, to nie masz się czym przejmować. Wszak nic nie ryzykujesz na tej płaszczyźnie. Fortuna oferuje szereg zakładów do typowania. Możesz zatem swobodnie obstawiać sporty popularne i te, które na co dzień wzbudzają o wiele mniejsze zainteresowanie wśród użytkowników. Do wyboru są także zakłady między innymi związane z finansami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Etoto

To stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku. Już ma jednak wielu fanów i jest polecany. To tylko potwierdza, że ta firma hazardowa idzie w bardzo dobrym kierunku. Na pewno warto zauważyć, że działania marketingowe są podejmowane na szeroką skalę. Aktualnie Etoto jest promowany przez takie znane i szanowane osobistości, jak Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, czy Michał Pol. Co jeszcze jest w tym momencie ważne? To, że Etoto zapewnia szereg atrakcyjnych promocji. Między innymi aktualnie (stan na 19 sierpnia 2021 roku) możesz liczyć na to, że zainkasujesz zwrot 50% do 1000 PLN (w formie cashbacka). Jeśli zatem Twój premierowy zakład nie wejdzie, to otrzymasz połowę środków na swoje konto w firmie bukmacherskiej…