Każdy z nas chce wygrywać z bukmacherem jak najwięcej razy. Natomiast jak to zrobić? Odpowiedź jest jedna, należy unikać błędów jakie występują podczas typowania. Natomiast jakie to błędy? O tym już dziś!

Jeśli chcemy wygrywać z bukmacherem, to czego najlepiej unikać?

Granie z nielegalnych źródeł

Podejrzewamy, że już o tym czytaliście na nie jednym portalu lub stronie internetowej, natomiast nie zaszkodzi jeszcze raz przypomnieć o tej kwestii. Granie u nielegalnych bukmacherów ma swoje plusy i minusy i to jest oczywiste, w końcu każda rzecz je posiada. Natomiast w tym przypadku więcej jest minusów niż plusów. Mianowicie jednym plusem jaki posiada gra u nielegalnych bukmacherów jest brak opłaty podatku i tu plusy się kończą. Przejdźmy teraz do minusów. Naturalnie jak wszystko co jest zakazane niesie za sobą odpowiednią karę i tak samo w tym przypadku kara za grę u nielegalnego bukmachera może dopaść każdego a takowa nie jest wcale taka mała, nie wspominamy już o konfiskacie wygranych pieniędzy od takiego bukmachera. Innymi minusami jest wyciek waszych danych w miejsca gdzie nie powinny trafić. U legalnego bukmachera zabezpieczenie danych osobowych graczy jest bardzo ważne, natomiast w takich miejscach nie koniecznie, a wręcz są one sprzedawane, więc nie jest to nic dobrego. W dodatku możemy zostać oszukani przez takowych bukmacherów na zasadzie nie wypłacaniu wygranych pieniędzy. Tak więc czy warto tak ryzykować? Odpowiedź zostawiamy wam.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Łapanie wszystkich zakładów naraz

Obstawianie kilku rzeczy naraz nie kończy się za dobrze. Niestety dzieję się to dlatego, ponieważ w momencie gdy nowy gracz wygra swój zakład zaczyna myśleć, że jest bardzo dobry w tej dziedzinie i zaczyna szarżować obstawiając więcej zakładów i to na sporty o których nie ma pojęcia. Niestety takie myślenie jest złudne i szybko się kończy niepowodzeniem gracza. Należy na to uważać, ponieważ ego może urosnąć tak naprawdę w każdym z nas. Należy do zakładów bukmacherskich podchodzić na spokojnie i z chłodną głową wtedy nic złego nam się nie przytrafi. Należy o tym pamiętać, że droga do wielkich wygranych nie prowadzi na skróty i trzeba sumiennie oraz spokojnie do tego podchodzić. Jest to bardzo ważne, ponieważ już nie jeden gracz tak w ten sposób popłynął.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Brak przygotowania do obstawianego zakładu

Analiza bukmacherska tutaj bardzo ważna. Niestety dużo graczy o niej zapomina i niestety na tym traci. Odpowiednie przygotowanie to podstawa jeśli chcemy wygrywać. Bez tego nie ruszymy z miejsca. Zwiększa nam ona nasze szansę na wygraną i to o bardzo dużo. Nie ma tu co ukrywać, ale sporządzenie takiej analizy bukmacherskiej zajmuje trochę czasu, lecz jak ze wszystkim gdy nabierzemy wprawy to później będzie nam coraz łatwiej ją sporządzać. Każdy doświadczony typer pamięta o niej i bez takiego przygotowania nie zaczyna typować swoich zakładów. Wiadome także jest, że sport jest nie przewidywalny i losy spotkań różnie mogą się potoczyć lecz sporządzanie takiej analizy w większości przypadków sprawdza się i powoduję wielkie wygrane.