Rok 2020 już jest za nami, a nowy 2021 rok przynosi nowe wydarzenia oraz perspektywy. Dla niektórych z was jest to moment wyboru bukmachera do robienia zakładów, a w tym artykule postaramy się wam przedstawić który jest warty waszej uwagi.

Jakiego legalnego bukmachera wybrać na 2021 rok

Jaki bukmacher jest najlepszy?

Nie możemy nie wspomnieć o legalnej firmie bukmacherskiej Fortuna. Jest jedną z najstarszych firm w Polsce, oferującym jedną z najszerszych ofert w tradycyjnych sportach i e-sporcie, nie mówiąc o tym, że konkuruje ona z bukmacherem STS na każdej płaszczyźnie. Warto w tym miejscu nadmienić, że STS nie zawsze proponuje najwyższe kursy w swoich zakładach. Fortuna dosyć często przekracza kursy STS po to, aby zachęcić większość osób korzystających z STS-a do typowania u siebie. Oczywiście bukmacher Fortuna wciąż jest bardzo dobrą legalną firmą, ale z drugiej strony należy podkreślić, że jej notowania nie są tak szerokie jak STS. Tak więc, naszym zdaniem Fortuna w rankingu zdobyła tytuł najlepszego bukmachera, należy pamiętać jednak, że jeśli taki wybór cię nie zadowala, to zachęcamy do skorzystania z innego rankingu bukmacherskiego, abyś mógł wybrać precyzyjniej najlepszego buka. Pamiętajmy, że każdy ma swoje zdanie na ten temat i opinie mogą się różnić

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Test bukmachera którego chcemy wybrać

Nic trudnego, musisz tylko założyć konto tymczasowe u legalnego bukmachera. Jednakże mając konto tymczasowe ma to swoje minusy. Mianowicie zazwyczaj nie masz prawa do darmowego depozytu w momencie rejestracji. Kolejnym minusem jest, że kwota twojego zakładu jest ograniczona, a ostatnim to, że nie możesz wypłacić depozytu i wygrać bonusów. W momencie gdy zakończysz cały proces rejestracji otrzymasz bonus na start i będziesz mógł wypłacić zgromadzone środki ze swojego konta od bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Poradź się na forum bukmacherskim

W przypadku korzystania z for bukmacherskich łatwiej będzie Ci ominąć niepowodzenia przy wyborze odpowiedniego bukmachera. W końcu wyciągnięcie odpowiednich wniosków jest bardziej trudniejsze niż samo mówienie o tym na forum bukmacherskim. Strony o tematyce bukmacherskiej mogą Ci pomóc w dokładnej analizie zakładów dotyczących typowania, wielu graczy z dłuższym stażem w bukmacherce wybiera właśnie takie fora. Co najlepsze, na takich forach bukmacherskich ludzie dzielą się sukcesami i porażkami związanymi z typowaniem u buka. Jeśli masz małe doświadczenie w przewidywaniu wyników, przydatne mogą być najnowsze promocje kuponowe, więc sprawdź, czy wybrane forum ma odpowiednią sekcję. Należy jednak uważać na typerów, którzy udostępniają promocje od bukmacherów którzy są nielegalni, dlatego musisz zachować ostrożność i sprawdzić dwa razy legalność tych promocji.