Jak wygrać z bukiem? Zakłady sportowe są coraz popularniejsze!

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, iż coraz więcej osób rejestruje się w podmiotach hazardowych. Legalnych firm bukmacherskich jest na terenie naszego kraju z roku na rok coraz więcej. Jak grać, aby pomnażać zainwestowane środki? Zapoznaj się z kilkoma radami. W dzisiejszym wpisie poruszamy też kwestię gier Lotto, które również cieszą się niemałym zainteresowaniem wśród Polaków…

Jak selekcjonować dostępne wydarzenia?

Możesz to robić na wiele sposobów. Warto jednak grać tak, jak zawodowcy. A są to przecież osoby, które żyją z zakładów. Oni na co dzień obstawiają profesjonalne typy bukmacherskie, dzięki czemu systematycznie pomnażają zainwestowane środki. Na pewno dogłębna analiza to klucz do sukcesu. Warto obstawiać zatem tylko starannie wyselekcjonowane wydarzenia. W pierwszej kolejności musisz jednak wybrać konkretny sport. Należy skupić się na jednej dyscyplinie (maksymalnie dwóch). Uwielbiasz od dzieciaka futbol? Jak zatem analizować mecze piłkarskie? Musisz m.in. sprawdzić, jaka jest forma konkretnych klubów. Biorąc pod uwagę spotkania domowe oraz delegacyjne. Jeśli zatem chcesz postawić np. na gospodarza, to zwracaj szczególnie uwagę na wyniki ze spotkań przed własną widownią itd. Weryfikuj rezultaty z kilku poprzednich kolejek. Poza tym sprawdzaj przewidywane składy. Brak kluczowego zawodnika, który jest np. kontuzjowany albo zawieszony za kartki może być bowiem decydującym czynnikiem… Staraj się sprawdzić jak najwięcej tego typu informacji. Nie ograniczaj się tylko do stron polskich. Czasami na zagranicznych portalach jest bowiem więcej kluczowych wiadomości, które pomagają w typowaniu.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego nie możesz typować taśm?

Niestety, to nie będzie dobra strategia na ogrywanie bukmachera… A sporo osób tak właśnie robi. Potem w zdecydowanej większości przypadków ich kupony nadają się tylko do kosza. Są bowiem bezużyteczne, ponieważ próżno na nich szukać wygranych… Taśmy to kupony składające się nawet z kilkunastu, czy kilkudziesięciu wydarzeń. Warto zaznaczyć, że wystarczy zaś tylko jedno pudło, aby odnotować przegraną. Nie graj zatem taśm. Pamiętaj, że liczy się dokładna, wielowątkowa analiza. Typuj zatem single albo maksymalnie duble. Dzięki temu będziesz miał dużo czasu na to, by wszystko dokładnie przeanalizować – pod wieloma względami. Statystyki są w tym temacie jasne. Osoby, które na co dzień grają single albo wspomniane już duble częściej wychodzą na plus w zakładach bukmacherskich (w dłuższej perspektywie czasu).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gry Lotto – co warto na ten temat wiedzieć?

A może chcesz spróbować czegoś innego? W takim razie możesz np. zdecydować się na gry Lotto. Nie ma problemu, by się nimi zajmować drogą internetową. A opinie o lotto online są bardzo dobre. W końcu taka gra jest nie tylko legalna, ale także wygodna. Możesz oszczędzić sporo prywatnego czasu i własnych pieniędzy. Jaka jest zaś dokładnie oferta? Nie ma na co narzekać, ponieważ możesz typować dokładnie to samo, co w standardowych kolekturach stacjonarnych.