Wiele osób związanych z zakładami bukmacherskimi, niezależnie od tego, jak duże jest ich doświadczenie, zadaje sobie pytanie „Jak obstawiać zakłady bukmacherskie, żeby wygrywać?” Odpowiedź na to pytanie jest trudna do uzyskania i składa się z wielu różnych składników, które dopiero połączone dają oczekiwany rezultat końcowy, czyli zysk. Postanowiliśmy, że zbierzemy dla was kilka najistotniejszych rad, które na pewno was przybliżą do oczekiwanego celu.

obstawianie w zakładach online
Jak obstawiać w zakładach bukmacherskich żeby wygrać?

Wybierz legalnych bukmacherów online

Rynek tego rodzaju usług jest naprawdę obszerny w naszym kraju. Możemy zakłady sportowe obstawiać u wielu legalnych bukmacherów online czy też w punktach naziemnych. Wielu z nich oferuje naprawdę dobrą ofertę oraz interesujące bonusy za darmo, a niektórzy uważani są za mniej pewnych. Dlatego też wybór miejsca do gry jest naprawdę ważny. Kieruj się tutaj opinią o danym bukmacherze oraz przejrzyj fora, gdzie ludzie opisują swoje zdanie na jego temat. Nie ograniczaj się też do jednego miejsca. Warto bowiem mieć konta u kilku różnych bukmacherów, co pozwoli Ci na wybór lepszych kursów, które mogą różnić się pomiędzy firmami.

W Polsce najpopularniejszymi bukmacherami, u których grają zawodowi typerzy to STS, Fortuna i Betfan. Te firmy bukmacherskie oferują graczom najwyższe kursy, bonusy, bogatą ofertę zakładów, wysokie limity dla graczy, którzy obstawiają duże sumy.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Rozsądnie zarządzaj stawką patrząc na ryzyko

Najczęstszy błąd, jaki popełniają gracze na początku swojej przygody z zakładami bukmacherskimi? Tak, mowa o braku umiejętności zarządzania stawkami swoich kuponów. Błędy tego rodzaju mogą przynieść Ci olbrzymie straty, nawet jeśli większość zdarzeń będziesz typować trafnie. Jak więc obstawiać zakłady tak, aby jednocześnie wygrywać i nie tracić? Trzeba nauczyć się właśnie zarządzania swoimi funduszami. Najważniejsze jest, by unikać tzw. grani va banque, czyli za cały zgromadzony swój kapitał. Granie za znaczące jego części też jest bardzo złym rozwiązaniem. Niezależnie bowiem jak dobrze potrafisz obstawiać, to każdemu zdarzają się porażki.

Co, jeśli trafi Ci się wtedy? Nikt przecież nie chcę skończyć gry, gdy dopiero ją zaczął. Dlatego dużo lepiej jest ustalić jakiś maksymalny pułap, za jaki postawisz kupon. Wiele osób radzi by do obstawiania używać skali do 10, gdzie 10/10 to tak zwany pewniak na który postawi się maksymalną stawkę. Pod tym pojęciem nie kryje się tutaj jednak cały twój kapitał, a jedynie jego niewielka część np. 3 procent. To pozwoli Ci uniknąć zbędnego ryzyka oraz sprawi, że twój kapitał pozwoli Ci grać dłużej. Zapewni Ci to także doświadczenie, które będzie przychodzić z każdym kolejnym rozegranym zakładem.

nowy bonus w sts bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wybierz dyscyplinę i ligę o których masz pojęcie

To porada głównie dla osób początkujących, którzy zastanawiają się jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrywać duże pieniądze. Wielu z nich popełnia ten błąd, że obstawia wiele różnych dziedzin sportowych, ponieważ sądzi, że ma do tego odpowiednią wiedzę. W przypadku zakładów często okazuje się jednak, że wiedza ta jest niewystarczająca, by uniknąć strat. Dużo lepiej jest wybrać jedną dyscyplinę, a nawet jedną lub dwie ligi i się na nich skupić pozyskując coraz to więcej wiedzy i rozumiejąc je znacznie lepiej. To pozwoli Ci w pewnym momencie znacząco zwiększyć swoje statystyki typowania, a co za tym idzie, będzie to także źródło możliwych wygranych.

Na początek – obstawiaj single 

Każdy doświadczony gracz zakładów bukmacherskich będzie Ci mówił, że najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z zakładami to obstawianie kuponów singlowych lub ostatecznie dubli. Czemu? Chodzi bowiem o ryzyko. Wielu początkujących widząc to, jak rośnie możliwa wygrana na kuponach akumulowanych, stawia na nie duże pieniądze, nie wiedząc jednocześnie, że z każdym kolejnym zdarzeniem szansa na ich wygraną drastycznie maleje.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Stawiając swoje zakłady w postaci singli, sprawiasz, że ryzyko w przypadku gier o możliwych rozwiązaniach jest jak najmniejsze i wynosi średnio 50%. To pozwoli Ci także budować niezbędne doświadczenie i pozwoli wyciągnąć wnioski z przegranych kuponów, które będą dużo łatwiejsze do przeanalizowania.

Trzymaj emocje na wodzy

Wiele osób często jest związanych emocjonalnie z jakimś klubem lub zawodnikiem, to oczywiste. Stając się jednak graczem zakładów bukmacherskich, musisz jednak wyzbyć się tych emocji. Podczas obstawiania powinieneś kierować się jedynie swoją wiedzą, dostępnymi statystykami i zimną kalkulacją. Jeśli masz z tym problem, to najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu unikanie tych drużyn podczas obstawiania. To sprawi, że na twoje decyzje nie będą zmieniane przez emocje. Dodatkowo unikaj obstawiania po alkoholu lub innych używkach, ponieważ te zaburzają percepcję oraz sprawiają, że jesteśmy znacznie bardziej skłonni do ryzyka.

Przeglądaj statystyki i ucz się na błędach

Każdy z doświadczonych graczy powie Ci, że najważniejsze w zakładach jest analizowanie. To właśnie twoje główne zadanie jako gracza. Musisz analizować statystyki drużyn i ich zawodników, przeglądać portale, które mogą zawierać informację dotyczące spotkań, które chcesz obstawić. Każda nowa informacja sprawia, że twoje szanse na wygranie znacznie wzrosną. Warto też prowadzić zapiski, które będą zawierać postawione przez Ciebie kupony z wszystkimi ważnymi informacjami. To pozwoli Ci na analizowanie swoich własnych błędów i wyciąganie wniosków, a co za tym idzie, będziesz stawać się lepszym graczem. W zakładach bukmacherskich najważniejsze jest bowiem doświadczenie.