Obstawiając akumulatory, musisz zrozumieć kilka punktów, w przeciwnym razie twoje szanse na wygraną zostaną znacznie zmniejszone. Dlatego dziś prezentujemy ci najnowszą wiedzę na temat akumulatorów!

Jak obstawiać zakłady akumulowane z sukcesami? Poradnik bukmacherski 2021

Po pierwsze – nie stawiaj na swoje ulubione drużyny!

Wielu graczy, którzy czytają nasz poradnik z pewnością będzie chciało postawić na zbliżający się mecz z reprezentacją Polski w piłce nożnej. W końcu do euro nie jest za daleko. No ale do rzeczy – chodzi o to, że obstawianie na naszą ulubioną drużynę zazwyczaj kończy się przegraną, ponieważ zwykle nie dostrzegamy wtedy wszystkich szczegółów – a te które świadczą negatywnie są często ignorowane. Dlatego, chociaż wszyscy mają nadzieję, że ostatecznie opuścimy grupę – jeśli chcesz prześcignąć firmę bukmacherską, to lepiej obstawiaj na ich przeciwników.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Nie ograniczaj się do zakładów 1×2

Obstawianie w ten sposób z pewnością zwiększy swobodę tworzenia kuponów. Przykładowo, gdy gramy pomiędzy drużyną prowadzącą w danej lidze, a drużyną prowadzącą zajmującą ostatnie miejsce w tabeli, nie powinniśmy spodziewać się wysokich wygranych stawiając na naszą ulubioną drużynę. Następnie należy również wziąć pod uwagę sytuację handicapową, liczbę bramek zdobytych w meczu lub rzut rożny. Dostępnych jest wiele rynków, a dobrzy gracze z pewnością znajdą wiele zakładów, które łatwo można wygrać na ako.

Nigdy nie obstawiaj remisów!

Wystarczy powiedzieć, że mecze piłki nożnej rzadko są niższe niż 2,8, co w teorii powinno uczynić je dla nas bardziej atrakcyjnymi. Jednak zdecydowanie zaleca się, aby nie stawiać na ten wynik kuponów zbiorczych. Remis to najtrudniejszy wynik do przewidzenia, ponieważ obie drużyny muszą strzelić taką samą liczbę bramek. Wybór potencjalnego zwycięzcy jest znacznie łatwiejszy, dlatego też najlepiej jest stawiać u legalnych bukmacherów albo na wygraną gospodarzy, albo gości – ponieważ statystycznie remis jest najrzadszy.

Sprawdzaj kursy w rankingach online

Jeśli stawiamy na tę grę i chcemy wiedzieć, czy inni bukmacherzy są optymistycznie nastawieni do wyniku, warto sprawdzić ofertę kursów jednego z serwisów bukmacherskich. Nie gwarantuje to, że wygrasz, ale zawiera więcej informacji o tym, czy warto uczestniczyć w grze. Zasady są proste – jeśli kurs spadnie, wiele osób postawi na wynik i odwrotnie. Jednak w tym przypadku lepiej jest korzystać z rankingów bukmacherskich, ponieważ pozwalają one najłatwiej śledzić kursy bukmacherów – i znajdywać te najwyższe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zarejestruj się na forach bukmacherskich

Na forum bukmacherskim możesz znaleźć interesujące treści o obstawianiu zakładów akumulowanych. Zwykle fora dostarczają wielu informacji na interesujące Cię tematy – w końcu czasami można nawet spotkać w jakimś stopniu osoby związane z danym zespołem, co pozwala nam uzyskać więcej informacji. Pamiętaj też, że każdy medal ma dwa odbicia – nie wszystkie znalezione informacje są prawdziwe, dlatego w miarę możliwości – sprawdź ich rzetelność przed wykorzystaniem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.