Wiele osób chce po prostu stawiać lepiej, aby wygrywać częściej. Niestety, ale w wypadku zakładów bukmacherskich, nie jest to łatwe do osiągnięcia. Jak więc lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jak lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie?

Własny plan działania

Jeśli dopiero zaczynasz, określenie właściwego sposobu na grę może być trudne, ale zacznij od podstaw. Po pierwsze, powinieneś zrozumieć rodzaje zakładów sportowych, kursy i miejsca, w których można znaleźć informacje o technikach obstawiania. Oczywiście wybór odpowiedniego sportu może być przeszkodą, ale z biegiem czasu na pewno znajdziesz sport, który Ci się podoba i będziesz chciał obstawiać jednocześnie.

Warto znaleźć kilka działów sportowych na forach bukmacherskich, którymi jesteśmy zainteresowani – to pozwala nam znaleźć osoby, które są również zainteresowane tym samym tematem, co równa się większą ilością informacji dla nas.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Przy zakładach musisz potrafić przegrywać

Należy również pamiętać, że aby zapobiec nadmiernemu przegrywaniu, możesz również ustawić limity, takie jak liczba zakładów lub kwota, którą obstawiasz miesięcznie. To dobry sposób na ograniczenie swoich ambicji, w przeciwnym razie łatwo ci będzie wpaść w niekończący się cykl obstawiania i odgrywania się – a nie o to tu przecież chodzi, prawda?

Naucz się panować nad emocjami

Jeśli już o odgrywaniu mowa, to jest to jeden z najczęstszych błędów początkujących graczy w zakładach sportowych. Więc nawet jeśli wykonałeś poprawną analizę, ale nadal nie wygrałeś – nie powinieneś nigdy się denerwować To niestety istota zakładów sportowych, bo zakłady sportowe to gra losowa. Czasami możesz mieć szczęście, a czasami tego szczęścia nie ma, dlatego też nie ma sensu się denerwować – mądrym wyjściem z tej sytuacji jest natomiast przeanalizowanie tego, co poszło nie tak, a następnie wdrożenie tego do swojego sposobu obstawiania.


Czy warto jest teraz grać?

To zależy tylko od ciebie. Nie da się ukryć, że legalni bukmacherzy starają się nadrobić straty spowodowane przez koronawirusa, nie mówiąc o tym, że jesteśmy też w trakcie trzeciego lockdownu, więc kolejne imprezy sportowe są odwoływane. Dlatego najlepiej jest ograniczyć się do obstawiania zakładów na przykład na e-sport i siedzenia na forach bukmacherskich, ponieważ zawsze jest czas na obstawianie, a twoje pieniądze mogą też być lepiej wydane, prawda?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Naturalnie warto jest też poruszyć temat bonusów bukmacherskich, z racji tego, że przecież wielu graczy łapie się na sztuczki bukmacherów. Wydaje się to takie piękne, że bukmacher podwoi ci twój depozyt, kompletnie za darmo, jak się u niego zarejestrujesz, prawda? Niestety, nic nie ma za darmo, dlatego też warto jest czytać regulaminy. Być może i są one nudne, ale z drugiej strony warto też przeczytać część, w której pisze, że aby wypłacić bonus na twoje konto główne, musisz obrócić całą kwotą kilkakrotnie, po ustalonym wcześniej kursie. To zazwyczaj powoduje, że ciężko jest wypłacić bonus nawet doświadczonym graczom.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.