Naturalnie granie u bukmachera na początku wydaje się dość chaotycznym przedsięwzięciem, bo koniec końców nie masz pojęcia, co robisz, prawda? Dlatego też dziś przedstawimy ci, co warto wziąć pod uwagę, jeśli obstawiasz zakłady u bukmachera po raz pierwszy!

Granie u bukmachera – jak zacząć?

Twój początek z zakładami

Pierwszą rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę, jest rodzaj zakładu, który chcesz postawić. Zalecamy rozpoczęcie gry poprzez zaklady pojedyncze. Dlaczego lepiej zacząć w ten sposób? Aby łatwiej wykiwać bukmachera z pieniędzy. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z umieszczaniem wszystkich naszych pieniędzy w jednym kuponie. Najlepiej rozbić go na kilka mniejszych części, co również może zminimalizować ryzyko wypadku.

nowy bonus w sts bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Przy pierwszym kuponie warto również pamiętać o darmowych zakładach podobnych do zakładów sportowych, zwanych również zakładami bez ryzyka. Niektórzy legalni bukmacherzy udostępnili nam na starcie takie rozwiązanie, co jest dobrym zaczątkiem dla ciebie, ponieważ jeśli dojdzie do straty, większość zainwestowanych środków zwróci nam się na konto. Warto jednak zapoznać się z zasadami takiego obstawiania, gdyż mogą one oznaczać np. Postawienie określonej kwoty w celu rozliczenia kuponu ze zwrotem. Jeśli nie spełnimy jego warunków, poniesiemy tylko straty.

O czym należy pamiętać?

Możemy chcieć skorzystać z bonusu powitalnego, ale może on również działać według pewnych zasad. Zwykle chodzi o obstawianie wydarzeń z określonym minimalnym kursem, więc kiedy gramy w tę grę, prosimy spróbować wybrać te wydarzenia, które kwalifikują się do pewnych bonusów lub promocji. Warto też poznać inne rodzaje zakładów sportowych. Na przykład 1×2 to klasyczny zakład, w którym możemy wytypować zwycięzcę wydarzenia lub remisu. Jest to stosunkowo proste, dlatego gracze często wybierają tę opcję. Zalecamy jednak przyjrzenie się wysokim / niskim stawkom, które czasami mogą być bardziej atrakcyjne. Oczywiście należy unikać dwóch pułapek: nieanalizowanych zakładów i zakładów na mecze sportowe, których o sobie nie wiesz.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawiaj valuebety!

Oczywiście obstawianie tego rodzaju zakładów wymaga wysokiego stopnia zrozumienia samego wydarzenia. Statystyki są bardzo ważne, a osoby rekomendujące muszą mieć również możliwości analityczne. Jeśli jednak naprawdę interesujesz się swoim sportem i możesz korzystać z wysokiej jakości zasobów informacyjnych, zakład wartościowy znacznie zwiększy Twoje szanse na przebicie się przez zakład buka. W końcu okazuje się, że różne formuły matematyczne są bardzo przydatne, ponieważ nie tylko oszczędzają czas, ale także pozwalają nam na dostęp do innych danych opartych na doskonałych obliczeniach, minimalizując tym samym ryzyko utraty. Dlatego najlepiej wiedzieć, jak obliczyć valuebet. Pamiętaj, że najlepsi gracze to zazwyczaj utalentowani analitycy, którzy potrafią ograć bukmachera poprzez przełożenie matematyczne wzory, statystyki i swoją wiedzę sportową na najwyższe zyski, jednocześnie minimalizując ryzyko przegranej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.