Fortuna – co warto wiedzieć przed postawieniem kuponu?

A może warto zdecydować się na tego bukmachera? Jeśli cały czas się wahasz, to zachęcamy do przeczytania naszego poradnika. Co jest w nim zawarte? M.in. informacje dotyczące tego, jak można obstawiać kupony. Dowiesz się także, jaki jest główny bonus zapewniany przez ten podmiot hazardowy itp.

Jak można obstawiać w Fortunie?

Na szereg sposobów, ponieważ oferta tego bukmachera jest bardzo uniwersalna. Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy działa na naszym rynku już od 1996 roku. Na początku można było obstawiać w punktach stacjonarnych. Ta opcja jest dostępna do dzisiaj. Co ważne, lokali stacjonarnych nie brakuje generalnie na terenie całego naszego kraju. W jaki jeszcze sposób możesz obstawiać wydarzenia oferowane na co dzień przez ten podmiot hazardowy? Dodatkowo masz okazję zdecydować się na typowanie przez sieć. Zastanawiasz się jednak, czy granie w eFortuna jest bezpieczne? Zdecydowanie tak. Warto bowiem w tym miejscu zaznaczyć, że Fortuna jest w 100% legalna. Ta firma bukmacherska posiada bowiem odpowiednie zezwolenia. Zostały one wystawione przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Należy wyjaśnić, że Fortuna działa legalnie nie tylko stacjonarnie, ale także internetowo. Poza tym możesz również obstawiać dzięki korzystaniu z darmowej aplikacji mobilnej.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie zakłady można obstawiać?

Chcesz zarejestrować się w Fortunie? To naprawdę będzie bardzo dobra decyzja. Warto wiedzieć, że dzięki temu możesz np. skorzystać z hojnego bonusu na start. Jest to zaś obecnie zakład bez ryzyka. Aż do 600 PLN. Warto zaznaczyć, że na stronie Fortuny są do obstawiania rozmaite zakłady. Co możesz zagrać? M.in. singla. Jest to kupon pojedynczy. W końcu składa się on tylko z jednego wydarzenia. Eksperci zaznaczają, że obstawianie singli to najbardziej skuteczna metoda, aby regularnie wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich. Co jeszcze może być typowane? To zakłady akumulowane. Te z kolei składają się minimum z dwóch wydarzeń. Nie ma problemu, by grać także kupony systemowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Skąd czerpać inspirację do obstawiania?

Nie wiesz, co warto obstawić? Chciałbyś zaś zainwestować trochę pieniędzy? Sporo osób szuka inspiracji. Okazuje się, że nie brakuje zaś pomocnych miejsc w internecie (pod tym kątem). Możesz np. poszukać typów na forach bukmacherskich lub portalach o tematyce sportowej itd. Są tam umieszczane rozmaite wskazówki. Warto zaznaczyć, że możesz z nich korzystać całkowicie za darmo. Bardzo rekomendowana jest także Fortuna strefa typera. Znajduje się tam swego rodzaju czat. Klienci umieszczają swoje typy na konkretne wydarzenia sportowe. Możesz się nimi zainspirować. I to całkowicie za darmo. Dodatkowo w strefie typera nie brakuje przepływu informacji. Dzięki temu można zaś szybko dowiedzieć się, że np. konkretny zawodnik jest kontuzjowany albo zawieszony za kartki. Warto przynajmniej od czasu do czasu wchodzić na tego typu strony internetowe. Zdobyta tam wiedza może być bowiem bardzo istotna w czasie późniejszego obstawiania zakładów bukmacherskich.