Betfan to jedna z najkrócej istniejących firm bukmacherskich w Polsce. Firma bukmacherska Betfan uzyskała zezwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług bukmacherskich w dniu 29 października 2018 roku. Na koniec kwietnia do dyspozycji graczy oddała również swoją witrynę internetową. Zapraszamy do lektury poniższego artykułu – przedstawiamy w niej najważniejsze elementy oferty firmy bukmacherskiej Betfan. 

betfan legalne obstawianie bez podatku
Polski bukmacher Betfan – Bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku

Strona internetowa bukmachera Betfan – jak się prezentuje?

Strona internetowa bukmachera to jego wizytówka. Jeśli jest ona przygotowana w nieprawidłowy sposób, szansa na to, że osoby ją odwiedzające założą na niej konto, są marne. O tej zasadzie pamiętali eksperci Betfan, ponieważ stworzyli stronę czytelną oraz przejrzystą. Warto również wiedzieć, że Betfan jest firmą opartą wyłącznie na polskim kapitale. W tej chwili swoją działalność skupia ona wyłącznie na internecie, jednak być może przeniesie się również do świata realnego. Punkty stacjonarne to doskonałe uzupełnienie oferty bukmachera na miarę XXI wieku. 

Witryna internetowa bukmachera Betfan znajduje się pod adresem www.Betfan.pl. Wśród jej zalet można wymienić przede wszystkim fakt, że jest ona bardzo lekka – wszystkie podstrony wczytują się w niezwykle szybki sposób. Dominującymi barwami na stronie są zieleń oraz żółć. Poszczególne zakładki posiadają również nieco zmienioną kolorystykę. Na stronie głównej znajduje się oczywiście specjalny baner, na którym wymienione są wszystkie najważniejsze promocje organizowane aktualnie przez tę firmę bukmacherską. Po prawej jest z kolei zlokalizowany kupon online, który można postawić w dowolnie przez siebie wybranym momencie – zarówno w dzień jak i w nocy. Na stronie internetowej bukmachera Betfan bez jakichkolwiek problemów można również odszukać szereg interesujących informacji, takich jak metody płatności, zakłady, promocje, live czy obsługa klienta. 

legalny bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Oferta zakładów bukmachera Betfan 

Jak prezentuje się oferta przygotowana przez bukmachera Betfan? Przede wszystkim należy zauważyć, iż propozycje przygotowane przez ekspertów Betfan są naprawdę niezwykle interesujące. W Betfan można obstawiać prawie 30 dyscyplin sportowyc, to bardzo dużo w porównaniu do Betclic czy innych legalnych buków. Wśród nich znajdują się oczywiście te najważniejsze, takie jak tenis, koszykówka, piłka nożna, piłka ręczna czy hokej. Warto jednak nadmienić, iż w Betfan są również dostępne zakłady na te sporty, które cieszą się mniejszą popularnością. Mowa tutaj na przykład o sportach takich jak pesapallo czy lekkoatletyka. Oprócz tego, w Betfan można również obstawiać zakłady, których nie ma u innych firm bukmacherskich. Chodzi tu o zakłady na wydarzenia związane z szeroko pojętą sferą rozrywki. 

Zakłady na rozrywkę w Betfan podzielone są na kilka kategorii. Są one następujące:

  • zakłady dookoła sportu (np. transfery piłkarskie, zakłady dotyczące prezesa PZPN, piłkarze, kadra, crossfit),
  • zakłady dotyczące show-biznesu (np. szereg zakładów dotyczących życia prywatnego najpopularniejszych gwiazd takich jak np. Doda, małżeństwo Majdanów itd.),
  • zakłady związane ze sferą polityki (np. obstawianie wyników wyborów w Polsce oraz innych krajach świata),
  • zakłady związane z pogodą (np. obstawianie temperatury, opadów deszczu lub śniegu),
  • zakłady związane ze sferą mediów (np. obstawianie wyników popularnych programów rozrywkowych, takich jak Rolnik szuka żony, Eurowizja, Big music quiz itd.),
  • zakłady dotyczące sfery ekonomii (np. określanie prognozowanych kursów walut).

Zakłady na e-sport w Betfan

Czy w Betfan można obstawiać zakłady e-sportowe? Okazuje się, że tak. To z pewnością bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów tego rodzaju zakładów. W Betfan można obstawiać zakłady na gry takie jak League of Legends, Overwatch, Rainbow Six, StarCraft itd. Firma bukmacherska Betfan wystawia wiele kursów na szereg ważnych wydarzeń ze świata sportów elektronicznych. Byłoby dobrze, gdyby Betfan zainwestował również w większą liczbę rynków zdarzeń. 

nowy bukmacher betclic polska
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

Sporty wirtualne w Betfan – czy są w ofercie? 

Czy u bukmachera Betfan można obstawiać sporty wirtualne? Niestety, dla fanów tego rodzaju zakładów mamy złą wiadomość: w tej chwili w Betfan nie ma zakładów na sporty wirtualne. Mamy jednak nadzieję, iż jest to sytuacja tymczasowa. 

Promocje bukmacherskie w Betfan

Każda firma bukmacherska, która wchodzi na polski rynek, musi przyciągnąć do siebie graczy interesującymi propozycjami. Bez tego osiągnięcie sukcesu jest bardzo mało prawdopodobne. W Betfan jest bardzo atrakcyjny pakiet powitalny – składają się na niego aż trzy bonusy od depozytu. Łącznie nowy gracz może otrzymać nawet 3 tysiące złotych – 1500 złotych z tytułu pierwszej wpłaty, 1000 złotych z tytułu drugiej wpłaty oraz 500 złotych z tytułu trzeciej wpłaty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

To nie wszystko co do zaoferowania ma dla nowych graczy Betfan, po wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” podczas rejestracji na stronie www.betfan.pl każdy gracz otrzymuje darmowy zakład bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan online

Kolejna bardzo ciekawa promocją w Betfan jest możliwość obstawiania meczów bez podatku 12% i to oczywiście legalnie. Na wszystkie mecze w ofercie bukmachera nie pobierany jest podatek 12% od gier, wymogiem jest zagranie po kursie wyższym niż 2.0 ale to nie jest wielki problem dla graczy.

Oferta obstawiania bez podatku czyni bukmachera Betfan poważnym graczem na rynku legalnych zakładów online, gdyż według opinii typerów to właśnie ta propozycja jest ceniona przez nich najwyżej.

Rejestracja w Betfan – jak przebiega?

Wiele osób rezygnuje z rejestracji u poszczególnych bukmacherów, ponieważ na samym początku muszą podawać numery konta bankowego czy wstawiać skan dowodu. W Betfan jest inaczej – na początku musimy podać wyłącznie podstawowe informacje. To sprawia, że duża liczba osób decyduje się na rejestrację w Betfan.