Dlaczego granie w nielegalnych firmach bukmacherskich zawsze kończy się katastrofą?

Coraz więcej osób zakłada internetowe konta bukmacherskie. Na szczęście zdecydowana większość typerów wybiera legalne podmioty hazardowe. Tylko niektórzy (świadomie lub nieświadomie) decydują się na takie firmy bukmacherskie, które nie działają zgodnie z przepisami. Dlaczego jest to generalnie prosty przepis na klęskę? O tym możesz przeczytać poniżej. Serdecznie zapraszamy każdego zainteresowanego do lektury.

Kłopoty z prawem

To najbardziej istotna sprawa! W świetle prawa zakładanie oraz przede wszystkim obstawianie u nielegalnych operatorów hazardowych jest po prostu niezgodne z przepisami. Warto dodać, że ten problem dotyczy tylko i wyłącznie niektórych firm bukmacherskich online. Jeśli bowiem dany podmiot hazardowy działa stacjonarnie, to robi to legalnie. W sieci jest mniejsza kontrola. Na szczęście to legalni bukmacherzy mają coraz więcej do powiedzenia. Nielegalne podmioty hazardowe są m.in. blokowane. Inne zaś same opuszczają polski rynek itd. Warto wspomnieć także o pewnych firmach bukmacherskich (np. Betclic), które kiedyś nie działały legalnie, ale potem zmieniły podejście i teraz funkcjonują już tak, jak należy. Dlaczego nie wolno obstawiać w nieodpowiednich podmiotach hazardowych? Musisz liczyć się z rozmaitymi karami, jeśli zostanie to wykryte. Poza tym wezwania, tłumaczenia się ze swoich zachowań itp. działają również bardzo negatywnie na zdrowie. Nie ma zatem sensu (pod rozmaitymi względami) wybierać takich właśnie firm bukmacherskich.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Problemy z wpłacaniem pieniędzy i robieniem wypłat…

Z czym jeszcze trzeba się liczyć? Chodzi również o kłopoty w kontekście realizowania transakcji finansowych. A to spory problem. Warto zaznaczyć, że np. instytucje bankowe nie współpracują z nielegalnymi podmiotami hazardowymi. Z tego względu nie możesz np. wykonać depozytu w ten sposób. Podobnie zachowują się włodarze portfelów internetowych. To oznacza, że gracze (którzy, mimo wszystko, wybrali nielegalne podmioty hazardowe) mają ograniczone pole do popisu. Inna kwestia jest taka, że nieuczciwe podmioty hazardowe mogą nie wypłacić pieniędzy. W takiej sytuacji gracz nie ma zaś za bardzo jak bronić swoich praw. Wszak nie zgłosi się na Policję, bo wówczas sam musiałby przyznać, że obstawiał w nielegalnym podmiocie hazardowym… Trzeba też zauważyć, że wypłaty są bardzo często kwestionowane przez Urzędy Skarbowe. Wszak takie wygrane pochodzą z nielegalnych źródeł.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jakie podmioty hazardowe wybierać?

Na szczęście nie musisz obstawiać w nielegalnych podmiotach hazardowych. Masz okazję zdecydować się na takie firmy, które działają zgodnie z przepisami. W tym gronie jest m.in. bukmacher STS. Oferuje on możliwość typowania na trzy sposoby. Możesz zatem obstawiać stacjonarnie, w sieci lub dzięki aplikacji mobilnej. Ta firma hazardowa oferuje bonus 1500 PLN. Wszystko, co trzeba zrobić, to założyć konto, a potem w ciągu miesiąca wpłacić trzy depozyty. Inne polecane podmioty hazardowe to Fortuna, Fuksiarz, Betfan itd.