Zakłady na sport to często powód, dla którego tak wiele osób się nie nudzi przed telewizorem, ponieważ wystarczy postawić nawet niewielką sumę pieniędzy, aby emocje były o wiele większe podczas oglądania zmagań naszych ulubionych sportowców. Co więc warto wiedzieć o zakładach online, jeśli dopiero zaczynasz?

Co warto wiedzieć o zakładach online? – Poradnik od eksperta

Ustal sobie jakiś limit

Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się, że teorytycznie obstawiając, nie powinniśmy się o nic martwić, ale odpowiedzialne granie (chodzi nam o ciebie) powinno nakładać pewne ograniczenia na nasze konto – to ważne. Jeśli chcemy obstawiać zakłady przez telefon, każda aplikacja ma funkcję „odpowiedzialnej gry”, to znaczy ustalony przez nas limit finansowania naszych zakładów nie może przekraczać tego limitu. To bardzo dobre rozwiązanie, więc nie wydamy zbyt dużo pieniędzy na zakłady sportowe. Nie wolno nam zapominać, że obstawianie niesie ze sobą ryzyko uzależnienia od zakładów bukmacherskich, które może zrujnować nam życie, dlatego konieczne jest ustalenie miesięcznego lub tygodniowego limitu, aby ograniczyć potencjał, na który możemy obstawiać każdego miesiąca.

nowy bonus w sts bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie rejestruj się u bukmacherów bez licencji

Wiele osób nie wie, dlaczego tak naprawdę nie możemy obstawiać u zagranicznych bukmacherów. Może ci się to wydawać bzdurą, ale warto spojrzeć na to z innej perspektywy, na przykład w każdej niewygodnej sytuacji – np. nielegalny bukmacher nie chce wypłacić twojej premii – wtedy nic nie możesz zrobić, bo w końcu nie powinieneś obstawiać u niego, prawda? Dlatego też obstawianie u legalnych polskich bukmacherów to mus, jeśli nie chcesz mieć kłopotów z prawem.

Pamiętaj, że to jest tylko zabawa

Jeśli nie masz motywacji, poświęć chwilę na przerwę lub zacznij przeglądać wydarzenia sportowe, ale niekoniecznie wracaj jeszcze do obstawiania Inną opcją, aby wyciągnąć wnioski z konkluzji, jest poproszenie ludzi o pomoc na forum bukmacherskim – po prostu napisz wszystkie informacje o kuponie – i cierpliwie czekaj na odpowiedź. Oczywiście nie każda odpowiedź jest poprawna, ale mimo to spróbuj przeanalizować każdą odpowiedź – może uda Ci się uniknąć tej złej sytuacji w przyszłości. W końcu lepiej spojrzeć na te kwestie obiektywnie, niż później żałować, prawda?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zastanów się – czym dla ciebie będą zakłady

Naturalnie nie każdy odpowiada sobie na to pytanie na początku, ale powinieneś mimo to spróbować. Niektórzy gracze obstawiają zakłady bukmacherskie u legalnych bukmacherów po to, aby się bawić, inni specjalnie z tego powodu, żeby zarabiać. Od tego którym graczem będziesz, zależy tylko od ciebie, więc pamiętaj, aby wybrać to już na początku twojej kariery typerskiej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.