W chwili obecnej obstawianie zakładów bukmacherskich cieszy się w Polsce naprawdę sporą popularnością. Jak grzyby po deszczu pojawiają się coraz to nowe firmy bukmacherskie, które kuszą nowych użytkowników szeregiem bardzo atrakcyjnych ofert. Początkujący typerzy często mają problemy ze znajomością podstawowej terminologii dotyczącej obstawiania zakładów. W poniższym artykule przedstawiamy im najpopularniejsze metody płatności – błyskawiczne przelewy bankowe, Skrilla czy Blika. Z pewnością osoby młode zainteresują się tymi metodami opłacenia swojego konta bukmacherskiego.

płatności bukmacherskie
Jak wpłacić błyskawiczne do Polskiego bukmachera online?

Błyskawiczne przelewy bankowe – moc korzyści

Błyskawiczne przelewy bankowe to metoda płatności, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród typerów – błyskawiczne to nie tylko chwytliwa nazwa reklamowa. Są one naprawdę szybkie – można je wysyłać zarówno w dzień, jak i w nocy, a środki wysłane na nasze konto bukmacherskie pojawiają się na nim już kilka minut po sfinalizowaniu transakcji. Aby móc wysłać błyskawiczny przelew bankowy, musimy wybrać ofertę jednej z funkcjonujących na rynku platform pośredniczących. Tylko w ten sposób można wysyłać błyskawiczne przelewy bankowe. Liczba firm tego rodzaju jest bardzo duża – można tu wymienić chociażby Dotpay, pay.com, Przelewy 24, PayU.

Warto wiedzieć, że wszystkie te firmy razem wzięte obsługują razem 30 instytucji bankowych. Z tego względu mamy stuprocentową pewność, że każdy typer bez względu na to, w jakim banku ma konto, bez żadnych problemów będzie mógł zrealizować błyskawiczny przelew bankowy. Dodatkowym atutem błyskawicznych przelewów bankowych jest ich pełna darmowość – firmy pośredniczące nie pobierają od nas żadnych opłat dodatkowych ani prowizji. Warto również wiedzieć, że wszyscy polscy legalni bukmacherzy online mają w swojej ofercie tę metodę płatności. 

legalny bukmacher betfan
Bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Przelewy Blik 

Jest to metoda płatności, która jak na razie jest mało dostępna oraz jest stosunkowo nowa. Z pewnością przypadnie ona do gustu osobom młodym. Wynika to z tego, że aby móc zrealizować transakcję za pomocą Blika, należy posiadać aplikację mobilną swojego banku. W tej aplikacji generuje się specjalny kod Blik, który później należy wpisać w specjalnym okienku na stronie bukmachera. Cały ten proces zajmuje typerom maksymalnie kilkanaście sekund – należy tylko wygenerować kod, który następnie się wpisuje. Jest to bardzo istotna zaleta tej metody płatności – dzięki niej nie trzeba tracić czasu na realizowanie długich transakcji, a wysłane przez Blik środki znajdują się na naszym koncie bukmacherskim już chwilę po sfinalizowaniu transakcji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Poważny mankament Blika to fakt, że ta metoda płatności jest w chwili obecnej bardzo słabo dostępna. Na ten moment transakcje za pomocą Blika można wykonywać u bukmacherów takich jak Fortuna oraz LV Bet – wszyscy pozostali legalni bukmacherzy w Polsce nie mają na razie Blika w swojej ofercie. Należy jednak nadmienić, że pozostałe firmy bukmacherskie podejmują działania w celu wprowadzenia u siebie tej formy płatności. Jeśli pojawi się u nich Blik, z pewnością poinformujemy o tym Państwa w osobnym artykule. 

Tradycyjne przelewy bankowe

W tym momencie tradycyjne przelewy bankowe mocno straciły na popularności na rzecz błyskawicznych przelewów bankowych czy też płatności za pomocą kart debetowych oraz kart kredytowych. Jest to metoda archaiczna, na którą decyduje się naprawdę mała ilość osób obstawiających zakłady bukmacherskie. Jego podstawowym mankamentem jest fakt, że środki wysyłane w ten sposób mogą zostać dodane na nasze konto bukmacherskie dopiero po kilku dniach. Oprócz tego przelewy tradycyjne objęte są również opłatami dodatkowymi, takimi jak chociażby opłata za wysłanie przelewu na poczcie. 

Mimo tego, zakłady bukmacherskie chcą posiadać naprawdę sporą ilość możliwości na opłacenie konta bukmacherskiego. Dlatego też często udostępniają swoim klientom tę formę płatności – warto jednak wybierać ją wyłącznie w ostateczności. Istnieje cała masa lepszych sposobów na zasilenie swojego konta bukmacherskiego.