Polski rynek zakładów wzajemnych w Polsce rozwija się systematycznie z każdym kolejnym rokiem. Coraz większa liczba graczy rejestruje swoje konta u bukmacherów dostępnych online. Przyrost użytkowników prawdopodobnie bierze się nie tylko ze względu na działania marketingowe spółek bukmacherskich, czyli związane z nimi promocje, bonusy czy oferty, ale także do wzrostu może przyczyniać się demografia polskiego społeczeństwa. Mowa tutaj o dorastaniu młodych graczy, którzy doskonale wiedzą jak działają zakłady online.

co to jest betgames sts
Czy w Betgames STS można wygrywać pieniądze? Jak to zrobić?

Polski bukmacher STS pionierem nowych rozwiązań

Wszystkie elementy sprzyjające rozwojowi branży, sprawiają w Polsce wraz z graczami, pojawiają się nowe firmy chcące spróbować zarobić pieniądze na swoich graczach. I choć informacje dotyczące rynku hazardowego świadczą o tym, że spółki i gracze obracają miliardami złotych, to o realny dochód jest bardzo trudno. Obecnie w Polsce mamy ponad 20 legalnych bukmacherów dostarczających zakłady wzajemne dla swoich graczy przez Internet.

Pomimo tak dużej liczby firm bukmacherskich, to obecnie prawdopodobnie tylko dwie firmy nie przynoszą strat – mowa o Fortunie i STS-ie. Ten ostatni to obecnie największa spółka z procentowym udziałem w rynku wynoszącym około 50%. Naturalnie taka dominacja na rodzimym podwórku nie wzięła się z przypadku. STS zawdzięcza to wieloletniemu doświadczeniu i ciągłej obecności nawet pomimo zamieszania ustawą hazardową w 2010 roku.

Dzięki rozeznaniu STS mógł dostrzec pewne zagrożenie w postaci potencjalnego rozbicia rynku przez mniejszych bukmacherów. Nawet jeśli nie przynoszą oni zysków, to mimo wszystko mogą odbierać im klientów, a co za tym idzie obniżać roczny przychód firmy. Więc kiedy doda się do tego, dość ograniczoną liczbę graczy na rynku, to otrzymamy poważne zagrożenie dla dalszego rozwoju firmy.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Dlatego osoby zainteresowane tą branżą nie powinny być zaskoczone decyzją Star-Typ Sportu o rozszerzeniu swojej oferty o zakłady hazardowe dostarczane przez Betgames. Szczególnie że dotychczas hazard on-line dostępny był tylko na stronie Total Casino prowadzonego przez państwowy Totalizator Sportowy. Wchodząc na ten grunt, STS nie tylko rozwijał swoją markę, ale również zasypuje powstałą przez ustawę hazardową niszę.

Betgames w STS – o co dokładnie chodzi?

Betgames dostarczane przez Polskiego bukmachera STS to nic innego jak symulowane gry karciane dostępne na stronie spółki, obok zakładów wzajemnych i sportów wirtualnych. Co jednak istotne, to fakt, że symulowanie rozgrywki nie polega na całkowitej wirtualizacji rozgrywek – jak w przypadku sportów wirtualnych czy wyścigów psów. Symulacja polega na prowadzeniu całej rozgrywki przez krupiera, gracze mogą jedynie obstawiać przewidywane przez siebie wyniki rozdania – tj. który układ będzie najwyższy, jaki kolor padnie itp.

Jak więc można się domyślać, gracze nie mają żadnego realnego wpływu na przebieg rozgrywki. Oczywiście bierze się to z rozporządzenia i zapisów w ustawie hazardowej, która zabrania gier stolikowych poza realnym kasynem. Oznacza to, że wszyscy fani gier karcianych mogą być delikatnie rozczarowani.

Betgames STS dostarcza obecnie 3 gry karciane i są to: Bakarat, Poker i Wojna. Wszystkie te pozycje znane są doskonale na całym świecie. Turnieje pokerowe i bakarata rozgrywane są na całym świecie, a w największych z nich pule nagród przekraczają miliony złotych. Wracając jednak ściśle do Betgames, to dzięki wybraniu trzech stosunkowo szybkich gier, całą rozgrywkę ogląda się dobrze i ze sporym zainteresowaniem.

Jak grać w Betgames?

Przede wszystkim żeby zacząć rozgrywkę w grach karcianych Betgames należy posiadać konto u bukmachera STS, żeby to zrobić wystarczy zarejestrować się na stronie www.sts.pl. Podstawowe zasady gry w Betgames nie powinny być trudne do zrozumienia, szczególnie dla graczy znających tematykę zakładów wzajemnych. Jako że nie są to gry stolikowe, to zakłady wyglądają niemalże identycznie w porównaniu do oferty zakładów bukmacherskich. W Betgames gracze także starają się przewidywać dane rozstrzygnięcie i dodają dany wybór na kupon.

Naturalnie występują różnice pomiędzy obstawianiem pokera, a na przykład piłki nożnej – to jednak nie są one wyjątkowo duże. Główne rozbieżności polegają na częstotliwości transmisji. Gry w Betgames transmitowane są 24 godziny na dobę, przez cały rok. Dodatkowo wszystkie rozdania prowadzą żywi – prawdziwi krupierzy. Oznacza to, że po jednym rozdaniu rozpoczyna się kolejne, całkowicie niezależne.

Każda z gier ma dostępną nieco inną ofertę, która wynika z charakterystyki każdej z nich. Rozgrywką z potencjalnie największymi kursami jest poker – bierze się to z matematycznie niskiej szansy na trafienie pokera czy pokera królewskiego. Nieco niższe kursy dostępne są w bakarcie i Wojnie. Kursy proponowane są w zależności od matematycznego prawdopodobieństwa wypadnięcia układu.

Niestety, ale ze względu braku jakiegokolwiek wpływu na rozgrywkę, to udane zakończenie rozgrywki i wytypowanie potencjalnego układu może być bardzo trudne. Oczywiście dla niektórych z graczy dużą zaletą jest fakt, że transmisja jest prowadzona ciągle, wobec czego pozornie z każdym rozdaniem rośnie szansa na trafienie najdroższych układów, to jednak jest to szczególnie trudne i raczej mało rozsądne.

Warto jednak przyjrzeć się każdej z gier nieco dokładniej, aby zorientować się, na czym dokładnie polega i jak przebiega w niej rozgrywka. Jako pierwszą zaprezentujemy prawdopodobnie najpopularniejszą grę karcianą, w którą gra się na całym świecie – pokera.

nowy bonus w sts bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Poker

Pokerowe rozgrywki karciane zna chyba każdy i potencjalnie jest w stanie mniej więcej opisać, o co chodzi w tej grze. W zależności od odmiany pokera, wszystkie posiadają elementy wspólne, które czynią je najbardziej popularną grą karcianą świata. Najchętniej grywaną odmianą pokera jest Texas Holdem.

Popularność pokera nie może być zaskoczeniem. Pomimo całej nieprzewidywalności rozgrywki, to doświadczeni gracze doceniają w nim możliwości wyliczania prawdopodobieństwa i niesamowite emocje. W pokera grywa się od XIX wieku i dość szybko rozprzestrzenił się po całym świecie. Obecnie organizuje się setki profesjonalnych turniejów pokerowych na globie, które przyciągają minimum kilkadziesiąt tysięcy graczy.

Poker w Betgames zbliżony jest do, wspomnianej wcześniej, odmiany Texas Hold’em. Prowadzący rozdanie krupier, zgodnie z zasadami, przydziela po dwie karty dla każdej z sześciu rąk „siedzących” przy stole. Z tą jednak różnicą, że karty są już odwrócone i widoczne dla oglądających rozgrywkę graczy. Po pierwszym wyłożeniu następuje otwarcie rynku zakładów, by gracze mogli postawić zakłady. Następnie po kilkudziesięciu sekundach rynek zamyka się i krupier wykłada pierwsze trzy karty – „flop”, i gracze mogą obstawiać kolejne zakłady. Ten model powtarza się także po „turnie”. Kiedy krupier wyłoży „river”, następuje rozliczenie zakładów i zamknięcie rozdania. Oczywiście rozdanie wygrywa najsilniejsza ręka lub najwyższy układ. 

Obecnie STS w swojej pokerowej ofercie dostarcza 16 zdarzeń. Sześć z nich związane są z rękami na stole – która z nich wygra rozdanie. Kolejne dziesięć dotyczy układów, które mogą się ułożyć po rozdaniu wszystkich pięciu kart.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Wojna

Znana od XV wieku wojna jest prawdopodobnie na drugim miejscu pod kątem popularności w Betgames. Wynik ten z całą pewnością bierze się nie tylko z łatwych zasad, ale także ogólniej atrakcyjności rozgrywki. Do rozdania używa się 52 kart, które dzieli się na dwie części, po 26 sztuk każda. Następnie rozdziela się je pomiędzy gracza, a krupiera. Następnie po kolei wykładane są karty na stół – wyższa karta wygrywa.

Popularność wojny w Betgames może brać się także z dużej dynamiki całej rozgrywki. W porównaniu do bakarta czy pokera jedna „bitwa” trwa bardzo szybko. Nawet jeśli dodamy do tego czas przyjmowania zakładów, pomiędzy pierwszą a drugą kartą, to i tak rozgrywkę ogląda się bardzo fajnie.

Star-Typ Sport dla wojny przygotował najszerszą ofertę spośród wszystkich gier karcianych. Obecnie można wybrać spośród 23 zdarzeń. Trzy z nich dotyczą wytypowania zwycięzcy rozdania (lub remisu), a reszta związana jest z rozdaniem następnej karty – po 10 dla gracza i dla krupiera. Mowa o zakładach takich jak kolor karty (czerwona czy czarna), rodzaj czy „siła”.

Do pojedynczego rozdania, krupier udostępnia 2 okna czasowe do przyjmowania zakładów, a pierwsze z nich otwiera się jeszcze przed wyłożeniem pierwszej karty. Po jej ukazaniu krupier umożliwia przyjęcie drugich i tym samym ostatnich zakładów. Druga karta zamyka rozgrywkę i powoduje rozliczenie zakładów.

jak grać w karty betgames sts
Jak grać w pokera online legalnie w Polsce?

Bakarat

Ostatnia na liście, choć nie mniej istotny od pozostałych jest bakarat. W Polsce gra ta z całą pewnością nie jest tak rozpoznawalna wspominany wcześniej poker czy wojna. Wszystko to za sprawą dość elitarnej rangi. Jeszcze w XX wieku w bakarata grali wyłącznie ludzie wysoko urodzeni lub bogaci. Dopiero filmy z Agentem 007 rozpowszechniły grę na tyle, że stała się ona rozpoznawalna niemalże na całym świecie.

Bakarat dostępny na stronie Star-Typ Sportu, podobnie do wojny rozgrywany jest pomiędzy krupierem a graczem. Każdy z nich otrzyma po dwie karty, rozdawane pojedynczo. Głównym celem gry jest otrzymanie sumy z kart zbliżonej lub równej liczbie 9. Co ciekawe, to fakt, iż karty od 10 w górę, wyłączając asy są traktowane jako zero. Te ostatnie mają wartość równej 1.

Dla bakarata STS przygotował najskromniejszą ofertę i dostarcza wyłącznie 10 zdarzeń. Pierwsze trzy dotyczą poszczególnych rąk (wygrana gracza, wygrana krupiera lub remis). Kolejne związane są ze wszystkimi kartami na stole.

Ta rozgrywka z całą pewnością toczy się nieco wolniej niż wojna. Pierwsza runda zaczyna się przed wyłożeniem jakiejkolwiek karty na stół. Kolejna rozpoczyna się w momencie wyłożenia pierwszej karty. Ostatnia trwa w momencie, gdy krupier otrzyma swoje rozdanie. Po tym rynek zostaje zamknięty, a operujący stołem wyciąga po jeszcze jednej karcie. To kończy rozdanie, a system rozlicza zakłady.

Betgames STS – dla kogo?

Trudno jednoznacznie stwierdzić dla kogo stricte skierowana jest oferta gier Betgames. Na pewno wszyscy miłośnicy wszelkich gier karcianych mogą być zadowoleni, bowiem rozgrywka na stronie STS-u jest pewnego rodzaju namiastką gier stolikowych. Dodatkowo fani gier wirtualnych także powinni się w Betgames czuć bardzo dobrze. Oczywiście nie jest to prawdziwa rozgrywka karciana, choćby ze względu na brak jakiejkolwiek możliwości wpływu na przebieg.

W związku z tą mimo wszystko specyficzną charakterystyką warto, aby każdy zainteresowany sam przejrzał każdą z gier i zastanowił się, czy się w nich odnajduje. Trzeba jednak przyznać, że STS świetnie wykorzystał niszę i zwiększył szansę na rozbudowę swojego portfolio.